Lukáš Kenji Vrábel - KENJI'S SHOTBOOK - portrétní, rodinný a svatební fotograf Jihlava

Lifestyle fotografie

Lifestyle je takový druh fotografie, který zachycuje lidi, věci nebo místa při skutečných situacích či událostech nebo při každodenním životě. Lifestyle fotografie v sobě může prolínat několik různých žánrů (portrét, produkt, krajina, street, architektura atd). Výsledné fotografie ale zachycují produkt, službu, místo nebo událost poutavým způsobem.

V lifestyle fotografii udávám směr fotografování, ale zároveň pracuji tak, aby byl výsledek reálný a přirozený. Tak, aby se s výslednou fotografií dokázalo ztotožnit co nejvíce diváků. Díky tomu pak má potenciální zákazník touhu se stát tou osobou na fotografii, mít stejné oblečení, doplňky, produkt, být na stejném místě, vychutnávat si totožnou situaci.

Lukáš Kenji Vrábel - Lifestyle fotografie kavárna - Costa Coffee
Lukáš Kenji Vrábel - Lifestyle fotografie longboard
Lukáš Kenji Vrábel - Lifestyle fotografie Coca Cola

Lifestyle fotografie produktu

Prodáváte koloběžky? Proč se prezentovat fotkou koloběžky vyfocené na bílém pozadí, když můžete svým zákazníkům ukázat, jak se s vašimi produkty děti dobře baví a zasáhnout tak jejich emoce? Buďte další úspěšnou společností, která ví, že lifestyle fotografie prodávají.

Lifestyle fotografie služby

Vlastníte stylový barbershop a nebo útulnou kavárnu? Lifestyle fotografie vám pomohou odprezentovat vaši službu a ukážou vašim potenciálním zákazníkům, jak skvěle se u vás mohou cítit. Nabízíte čokoládovou masáž? Nepište o tom, ukažte jim to pomocí lifestyle fotografií.

Lifestyle fotografie místa

Nabízíte zájezdy do Alp a nebo pronajímáte kouzelnou chalupu v Jeseníkách? Ukažte vašim zákazníkům, co vše u vás mohou zažít a jak vypadá západ slunce při grilování na vaší terase. Takové fotografie určitě zafungují a rezervace se jen pohrnou!

Lukáš Kenji Vrábel - Lifestyle fotografie - fotograf Jihlava

Lifestyle fotografie

Cena od 1250 Kč/hod
  • dodání 2-3 týdny
  • individuální přístup
  • neomezený čas focení
  • neomezený počet fotografií
  • elektronická smlouva o dílo
  • licence dle vašich potřeb
  • smlouva pro vaše modely
  • dodání v plném rozlišení
  • doprava 9,-Kč/Km

Takhle mohou vypadat i vaše lifestyle fotografie