Lukáš Kenji Vrábel - KENJI'S SHOTBOOK - portrétní, rodinný a svatební fotograf Jihlava

Firemní fotografie

Ať už jste masér, grafik na volné noze, realitka, autosalon nebo průmyslová továrna, firemní fotografie jsou nejvhodnější způsob, jak svým zákazníkům představit, s kým mají tu čest. Pro maséra je důležité svým klientům ukázat svou tvář nebo prostředí, ve kterém masáže probíhají, aby si zákazník dokázal představit, jak se bude při masáži cítit. Pro realitní kancelář je nutnost prezentovat své realitní makléře, se kterými se zákazník může potkat na prohlídce nemovitostí. Zároveň je vhodné i samotné nemovitosti ukázat pomocí fotografií v tom nejlepším světle. Velká průmyslová továrna může chtít pomocí fotografií představit technologie a výrobní prostory svým obchodním partnerům. Stejně tak ale i tváře zástupců společnosti - profesionálů, se kterými se obchodní partner při jednání setká.

Využijte mých služeb a společně vytvoříme portfolio vašich firemních fotografií, které vás budou vhodně reprezentovat napříč všemi marketingovými kanály. Obrátit se na mě můžete mimo jiné pro nafocení business portrétů vás či vašich zaměstnanců, vaší činnosti či provozu, a nebo pro nafocení exteriérů či interiérů, ve kterých podnikáte nebo realizujete vaše zakázky.

Firemní fotografie - Lukáš Kenji Vrábel - Business portrét
Firemní fotografie - Lukáš Kenji Vrábel - Fotografie průmyslu a provozu
Firemní fotografie - Lukáš Kenji Vrábel - Fotografie exteriéru a interiéru

Business (firemní) portrét

Business nebo firemní portrét má odprezentovat vás, vaše zaměstnance nebo kolegy, jako profesionály ve vašem oboru. Určité profese se zkrátka nemohou prezentovat jen obyčejným selfíčkem nebo fotkou v domácím prostředí. Určitě si umíte představit, kolik důvěry by vzbuzoval například finanční poradce, který se prezentuje selfie fotkou. Svěřili byste takovému své peníze? Business portrét lze využít i do životopisu při žádosti o zaměstnání. Uděláte tak na svého budoucího zaměstnavatele dobrý dojem.

Firemní promo fotografie

Průmyslová fotografie a fotografie provozu

Chcete, aby vaši obchodní partneři viděli, jak to u vás funguje? Že využíváte moderní technologie a procesy při výrobě? Zejména pokud se zabýváte výrobou pro jiné společnosti, víte jak je pro vaše odběratele důležité vědět, že výrobní zakázku svěřili do správných rukou. A stejné je to i v případě, že potřebujete váš provoz prezentovat pomocí firemních fotografií i vašim koncovým zákazníkům. Není větší prodejní argument než to, že vše zpracováváte v té nejlepší kvalitě.

Fotografie exteriérů a interiérů

Ukažte pomocí fotografií interiér a exteriér například vaší kavárny nebo hospůdky a návštěvníci se jen pohrnou. Když budou už dopředu vědět, že se u vás budou cítit dobře, rádi si k vám udělají cestu. Fotografii exteriérů a interiérů využijí i realitní kanceláře, designéři a nebo například truhlářská, kuchyňská či jiná studia. Neexistuje totiž lepší způsob jak ukázat, že svou práci odvádíte skvěle, než pomocí skvělých a poutavých fotek.

Lukáš Kenji Vrábel - Firemní fotografie - fotograf Jihlava

Firemní fotografie

Cena od 1250 Kč/hod
  • dodání 2-3 týdny
  • individuální přístup
  • neomezený čas focení
  • neomezený počet fotografií
  • elektronická smlouva o dílo
  • licence dle vašich potřeb
  • smlouva pro vaše modely
  • dodání v plném rozlišení
  • doprava 9,-Kč/Km

Takhle mohou vypadat i vaše firemní fotografie